Temel ve teknik analiz eğitimi Satın alma

Image Description
 
Usdt trc20 Cüzdan Bilgisi : TLSGFuKiDvtkUVioyENDYviP11DEidfyHY  

*Ödeme yapıldıktan sonra dekont fotoğrafını göndermeyi unutmayınız !

*Tüm gelirler sokak hayvanlarına yemek barınak ve sağlık ihtiyaçları için kullanılacaktır.
CryptoBerke
image
Image Description

Crypto berke analiz eğitim üyeliği avantajları:

Piyasanın bize nereden fırsat vereceğini bilmiyoruz bu yüzden her ihtimale karşı sizi hazırlamaya çalışıyoruz. Vadeli işlemler eğitimi videoları ve gerektiğinde vip grubumuza yani size özel canlı yayın etkinliği de yapıyoruz.

Tam destek grubunda anlık detaylı spot işlemler ve  beraberinde uygulamayı kolaylaştıracak grafikler mevcut. 

Sesli analiz ve sesli grafik yorumlama. Piyasanın durumuna göre sesli piyasa analizi yapılarak eğitim pekiştirme çalışması yapılmaktadır. 

Temel Analiz Eğitimi Satın Alma Formu

97258


Crypto berke tam destek: telegram üzerinden alacağınız grafikler ve giriş ve çıkış  seviyeleri yatırım tavsiyesi olmayıp eğitim amaçlı grafikler ve giriş çıkış seviyeleri olacaktır. Bu giriş çıkış seviyeleri crypto berke ve ekibinin kendi işlemleri olacaktır. 

Crypto berke ve ekibi ile birebir telegram üzerinden iletişim halinde olacaksınız, burada gruplarımız kişilerin bakiyelerine göre ve tam destek grubunda ne kadar süredir var olduklarına göre sınıflandırılır. Girdiğimiz işlemler tüm gruplarda aynıdır fakat ekstra eğitim niteliğinde anlatılanlar farklılık gösterebilir. Yeni gelenlerin olduğu gruba eğitim yönünde daha fazla destek olmaya çalışıyoruz.

Crypto berke’nin tam destek anlayışının diğer destek gruplardan farkı 1 aylık üyelik vs vs yerine standart 1 yıllık üyelik olmasıdır, bunun amacı kumar oynar gibi işlem yapmadığından ötürü piyasanın riskli olduğu zamanlarda işlem açmadığından dolayı burada süreyi uzun tuttum. Yani hergün her dakika işlem açmak gibi bir niyetimiz yok, acelemiz yok, sabırlı ve mantık çerçevesinde ilerlemek gayemizdir.

Her açılan işlemin başarılı olması beklenemez müneccim olmadığımızı bilmemiz lazım, fakat burada gireceğimiz örneğin : 10 işlemden minimum 7 si kazançlı şekilde olabilir kalan 3 işlem ufak zararla kapatılabilir burada totalde açtığımız işlemlerin kısa orta ve uzun vade kârlılığı önemlidir.

Burada yatırımlar kısa vade marjin ( kaldıraçlı ) işlem , orta vade ve uzun vade spot işlem şeklinde olacaktır. 

Kısa vade işlemlerimiz en fazla 1 hafta açık kalacaktır fakat, burada orta vade ve uzun vade yatırımlarımız düştükçe ortalama düşürecek şekilde olabilir bu yüzden yatırımlara full bakiye ile hiçbir zaman girmeyeceğiz zaten bunun bilgileri crypto berke tarafından birebir anlatılacaktır. 

Teknik analiz kullanarak işlem yapacağımız gibi burada nadiren de olsa haber analizi ile de işlem yapacağız.                                                                                

Nasıl ödeme yaparım ?                                                                                                                                                                                                                                        Cüzdana gelin çekmeye tıklayın oradan kripto olarak usdt yi seçin trc20 ağına tıklayın.

Crypto berke analiz eğitim grubumuz sizlere kazanç garantisi vermez. Grubumuzda verilen analizler kendi işlemlerimiz olup sizlere eğitim amaçlı sunulmuştur. Sinyal grubu değildir kendi hamlelerimdir, yatırım tavsiyesi içermez. İşlem açarken yönetemeyeceğiniz riske girmeyiniz. Kripto para piyasası riskli yatırım araçlarıdır. Alınan programdan sonra iade politikasının bulunmadığını kabul eder. Crypto berke analiz eğitim grubuna girerek sorumluluk reddi beyanını kabul etmiş olursunuz. *